.

.

Балсфхк Женски Три Четвртини Ракави Чипка Вез Шифон Замав Фустан Фустан Деверуша Фустани пролет фустани за жени 

Балсфхк Женски Три Четвртини Ракави Чипка Вез Шифон Замав Фустан Фустан Деверуша Фустани пролет фустани за жени 

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Три Четвртини Ракави Чипка Вез Шифон Замав Фустан Фустан Деверуша Фустани Опис : 80% Полиестер, 20% спандексимпортиран Затворач на Ципа над Коленото,Долг Ракав, Патент одзади, Цветен Дезенретро Елегантен Стил,Целосно Преклопување Од Тантела, Костум За Вечер,Коктел,Свадбена Забава И Свечена Пригода Ве Молиме имајте Предвид Дека Овој Фустан Е Растеглив И Ве Молам погледнете Ја Табелата Со Големини Во Левиот Опис На Производот Ве Молиме Ставете Го Фустанот Во Вреќа За Перење За Да Го Измиете Со Ниска Температура И Внимателно Испеглајте На Ниска Температура Информации За Производот : Сезона : Пролет, Aut,Зимски пол : жени,Девојки Стил : Мода,Секојдневен Тип На Шема : Цврста Боја Што Добивате : 1 Парчиња Жени Dress Size Bust Shoulder Sleeve Waisthiplengths82cm/32.28"39cm/15.35"42cm/16.54"68cm/26.77"102cm/40.16"100cm/39.37"M86cm/33.86"40cm/15.75"43cm/16.93"73cm/28.74"106cm/41.73"101cm/39.76"L92cm/36.22"41cm/16.14"43cm/16.93"78cm/30.71"112cm/44.09"102cm/40.16"XL102cm/40.16"42cm/16.54"44cm/17.32"86cm/33.86"122cm/48.03"103cm/40.55"XXL110cm/43.31"43cm/16.93"44cm/17.32"93cm/36.61"130cm/51.18"104cm/40.94" Size : SBust : 82cm/32.28"Shoulder : 39cm/15.35"Sleeve : 42cm/16.54"Waist : 68cm/26.77"Hip : 102cm/40.16"Length : 100cm/39.37"Size : MBust : 86cm/33.86"Shoulder : 40cm/15.75"Sleeve : 43cm/16.93"Waist : 73cm/28.74"Hip : 106cm/41.73"Length : 101cm/39.76"Size : LBust : 92cm/36.22"Shoulder : 41cm/16.14"Sleeve : 43cm/16.93"Waist : 78cm/30.71"Hip : 112cm/44.09"Length : 102cm/40.16"Size : XLBust : 102cm/40.16"Shoulder : 42cm/16.54"Sleeve : 44cm/17.32"Waist : 86cm/33.86"Hip : 122cm/48.03"Length : 103cm/40.55"Size : XXLBust : 110cm/43.31"Shoulder : 43cm/16.93"Sleeve : 44cm/17.32"Waist : 93cm/36.61"Hip : 130cm/51.18"Length : 104cm/40.94" Табела Со Големини : Големина : С Биста : 82см/32.28 " овој фустан е изработен од мека млечна свилена ткаенина, многу лесен и супер удобен. Погоден за работа, бизнис, канцеларија или патување, одмор, училиште, дури и ноќ, забава, клупска облека. Ова е задолжителен фустан во вашиот плакар. Овој женски фустан можете да го спарите со клинови сандали и убав накит, а лесно може да се облече нагоре или надолу. Ќе имате прекрасно расположение и во лето додека го носите лесниот лабав фустан.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата