.

.

Потпис од Леви Штраус и Ко. Момци за влечење шорцеви, големини 4-18

Потпис од Леви Штраус и Ко. Момци за влечење шорцеви, големини 4-18

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Потписот од Леви Штраус и Ко. Момците на „Момците“ на шорцевите го прават уште полесно да го облечете, надвор од вратата и на авантурата на денот. Тие се направени со премиум супер флексибилна ткаенина која се движи и се протега заедно со него и имаат пространо седиште, потенок нога и 8-инчен инсем. Еластичната половината има искривувачки влечење, така што тие остануваат ставени и удобни. Два џебови на предниот дел на предниот дел и еден џеб во задниот дел ги зафаќаат своите работи додека тој е на пат. 98% памук, 2% еластан. платно. флекс. шорцеви. Хитови на половината. повлечете ја. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе или наши одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата одржлива продавница за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата