.

.

Зајдисонце и шеста помлада 'затегната маица со кратки ракави

Зајдисонце и шеста помлада 'затегната маица со кратки ракави

DEN 256.00

Количината на стоката
Това е достапна

Страничните врски и текстурата со ребра го прават овој мета од стилизирање на зајдисонцето пулвер. Затегнати страни со врски со врски. 80% полиестер/13% памук/7% спандекс. Машина за перење. Увезени. Страна затегната маица за помлад од зајдисонце и шести.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата