.

.

Цветна маица на Дизни Вини Пом јуниор

Цветна маица на Дизни Вини Пом јуниор

DEN 383.84

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа супер слатка маица на Дизни ја карактеризира вашата омилена мечка, Вини Пух со симпатичен цветен принт за дополнителен поп на печатење. Лесна, мека мешавина од памук ви помага да останете удобни во текот на целиот ден. Стил со омилениот пар фармерки и патики за да го комплетирате овој кул и обичен изглед. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 'и носи деколте со големина S. : екипаж. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт однапред; Печатени детали на манжетни. © Дизни, сите права се задржани. Дизни Вини Графичката маица за жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата