.

.

Главни мириси на лилјана од лилјана миризба со ситна стаклена тегла, Оз

Главни мириси на лилјана од лилјана миризба со ситна стаклена тегла, Оз

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Главните станови ја претставуваат заживувачката и освежувачката миризлива свеќа од лилјана од лилјана. Оваа свеќа е совршен начин да додадете смели ароми во вашиот дом или канцеларија. Одликувајќи се со тегла за стаклени свеќи, миризливи свеќи доаѓаат со капакот на заптивка, обезбедувајќи трајна арома во текот на целиот живот на свеќата. Добијте еден за вашиот дом или канцеларија денес, или завиткајте како подарок на пријател или член на семејство. Миризливата свеќа на главните места е природно привлечна со неговиот задебелен мирис и живописна боја. Свежиот ананас украсен со цветни навестувања на свежи исечени лилјани ја прави оваа главна свеќа неодолива и мора да го задржите вашиот дом да мириса свеж и пријатен. Се одликува со декоративен сад со стаклена облога на раб . 20 мл. Сингл со ситни свеќи за приближно 100-120 часа . Лили од ананас се карактеризира со свеж ананас украсена со цветни навестувања на свежи исечени лилјани . Главните миризливи миризливи свеќи се многу мирисни, и обезбедуваат чиста, па дури и изгорување што ќе го наполни вашиот дом со убави и примамливи ароми. Нашите свеќи се направени од високо квалитетен, нетоксичен, чист восок што е специјално развиен за да се одржат оптимални товари на мириси. Направено во Охајо од домашни и увезени материјали . Карактеристики на восок во боја.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата