.

.

Единствени поволни договори Мама црница со цврста печата за печатење, броење перници, кралица, бела, 2 парчиња

Единствени поволни договори Мама црница со цврста печата за печатење, броење перници, кралица, бела, 2 парчиња

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Уникатните поволни цени за свилени перници на свила се карактеризираат со 22 мама, броење на 600 конец, скриен дизајн за затворање на патент. Комбинира природната дишење и мазност на свила и сложени завршни површини, кои можат да летаат над вашата коса и да го намалат кршењето на убави кадрици или права коса. Исто така, ја задржува влагата за да и помогне на вашата кожа да остане мазна и здрава, со што ќе се намали појавата на брчки и фини линии на лицето и вратот. Подарете го совршен подарок за вашите loversубовници, семејства, девојка/момче. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред купувањето и оставете мала разлика во бојата 100% природна чиста свилена перница. Големина на патувањето - 20 "x14"/51x36cm. Стандардна големина - 20 "x26"/51x66cm. Големина на кралицата - 20 "x30"/51x76cm. Големина на кралот - 20 "x36"/51x91cm. Ги намалува набори на спиење и се бори со видливи знаци на стареење. Упатства за перење : Времето на впивање треба да биде помалку од 3 минути, нежно миење на рацете во ладна вода или суво чисто. Измијте одделно од други предмети за да избегнете мешање во боја. Не бели, не се ракувај; Воздух сув, железо од задната страна само со ниска температура . вклучува само 2 парчиња перници, перница не е вклучена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата