.

.

Лии-Светски Чевли За Мали Деца Бебешки Чевли Чизми За Мали Деца Модни Меки Долни Чевли За Мали Деца Плус Кадифени Дебели Нелизгачки Големи Памучни Чизми За Девојчи?

Лии-Светски Чевли За Мали Деца Бебешки Чевли Чизми За Мали Деца Модни Меки Долни Чевли За Мали Деца Плус Кадифени Дебели Нелизгачки

DEN 311.20

Количината на стоката
Това е достапна

Бебешки Чевли Чизми За Мали Деца Модни Меки Долни Чевли За Мали Деца Плус Кадифени Дебели Нелизгачки Големи Памучни Мали Девојчиња Материјал За Подигање : Памук. Единствен Материјал : Гума. Пети Стил : Тркалезна пети. Пета Висок Стил : Рамна Пета. Затворање Метод : Копче. Чевли Пета Висока : .5см/0.6". Платформа Heigh : 0.5 cm/0.2". Вклучени : пар чевли Девојки Чизми. Материјал за Дишење што Не Се лизга : Кадифе. Бебе Мода Booties Се Дише и да се Обезбеди На Детето Нога се Чувствуваат. На Insole На Чевли Е Многу Мек и Удобен За Носење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата