.

.

Лропли Јакни За Жени Женски Врвови Со Долги Ракави Волна Кардиган Со Џебови Ревер Долга Мода Цврста Надворешна Облека Кардиган Црна XL

Лропли Јакни За Жени Женски Врвови Со Долги Ракави Волна Кардиган Со Џебови Ревер Долга Мода Цврста Надворешна Облека Кардиган

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : S Биста : 100cm/39.37" Рамо : 41cm/16.14" Ракав : 59cm/23.23" Должина : 80cm/31.50" Големина : М Биста : 105cm/41.34" Рамо : 42.5 cm/16.73" Ракав : 60cm/23.62" Должина : 81cm/31.89" Големина : L биста : 110см/43.31" рамо : 44см/17.32" ракав : 61см/24.02" должина : 82см/32.28" големина : xl Биста : 115см/45.28" рамо : 45.5 см/17.91" ракав : 62см/24.41" должина : 83см/32.68" големина : Xxl биста : 120см/47.24" рамо : 47см/18.50" ракав : 63см/24.80" должина : 84см/33.07"вашата Облека за Вежбање на отворено сега е комплетна. Облечете ја оваа Лесна Јакна Од Лропли, удобен и разноврсен додаток на вашата активна облека или секојдневна гардероба. овој супер-мек слој е совршен за носење преку врвовите за изведба или лежерно дома. Супер мека ткаенина за одлично чувство за рака, овие Јакни За Жени ќе ви бидат омилено грабнување и одење. Исто така, Можете да ги носите Женските Врвови во секојдневниот живот. Тоа е одличен подарок за себе, вашето семејство, вашиот љубовник и вашите пријатели. Изберете Лропли Кардиган како подарок за Денот на Благодарноста, Годишнината.Ве молиме Запомнете : Нашата Женска Облека е наменета за Азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описите.Лропли На Ваша Услуга : секогаш кога имате прашања во врска со нашите производи, можете да не контактирате во секое време, ние ќе се потрудиме да ги решиме вашите проблеми и прашања што е можно поскоро за 24 Часа. Материјал : Изработен од 100% Полиестер, Супер мек, лесен, растеглив и пријателски за кожата. Совршен За Пролет Лето Fall И Зима, Ве Одржува удобно, елегантно и самоуверено. Појавување : Овие Јакни за Жени совршени за спарување со слаби фармерки, хеланки, здолништа, чизми, потпетици или патики за секојдневен изглед. Повод : овие Јакни за Жени се разноврсни, модерни и функционални, идеални за ветровити денови и студени ноќи, совршен слој над секојдневниот изглед. Подарок : нашиот производ е посветен на обезбедување на секоја дама со удобен и совршен подарок.Женските Врвови е прекрасен подарок за мајка, девојка и сопруга. Топли Совети : Женски Врвови Со Долги Ракави,Рачно миење и лежење за сушење, без белило. Ве молиме љубезно да ја повикате нашата табела со големини пред да ги нарачате овие блузи со кратки ракави за жени. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност за нашите Јакни за Жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата