.

.

Единствени договори за женски секвенци Спарл отворена предна кардиганска палто патент јакна

Единствени договори за женски секвенци Спарл отворена предна кардиганска палто патент јакна

DEN 431.84

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа исечена јакна има целосен патент, продолжение, долг ракав, дизајн на секвенци и шарено, тенок вклопување. Сите е украсено со сјајни sequins, привлечните и стилски дизајн ве прават попривлечни во толпата. Повод : Музички фестивал, Ноќта на вештерките, Божиќ, забава, Денот на Свети Патрик, клупска ноќна забава, танц или секој ден. Моделот се носи во големина S. (Висина : 5'8 ", Градите : 31,5 инчи, половината : 24,4 инчи, колк : 35,4 инчи, рамо : 15,4 инчи, тежина : 112,4 фунти) Мерење (во инчи) Меѓународна големина-Меѓународна големина-Меѓународна големина - Grath на градите - Ширина на рамото - Вкупна должина - - 35 7/8 14 5/8 16 3/4s 37 3/4 - - 15 1/8 17 1/8m - 39 3/4 15 5/8 17 1/2 L 42 7/8- 16 3/8 17 3/4xl 46 1/8 17 - - 18 1/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени договори за жени Sequin Sequin Sparkle Open Front Cardigan Coat Zipper јакна 100% полиестер. Увезен. Долг ракав. Манжетни со ребрести и полите. Целосно наредени. Исечена јакна за секвенци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата