.

.

Ла Криола мелено мудрец, Оз

Ла Криола мелено мудрец, Оз

DEN 95.68

Количината на стоката
Това е достапна

Земјиште мудрец мудрец има мирисна арома и адстрингентен, но топол вкус. Sage ги подобрува месото од свинско месо и колбаси. Carmens Corner од 1957 година Моите зачини и други производи се избрани и подготвени со убов. Мудрец, земја. Сите природни. Од 1957 година. Земјиште мудрец : Sage има мирисна арома и адстрингентен, но топол вкус. Sage ги подобрува свинско месо, јагнешко месо, месо и колбаси. Корнер на Кармен : Од 1957 година, моите зачини и други производи се избрани и подготвени со убов. Грациа. Вкусете го квалитетот. Направено со гордост.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата