.

.

Со Дизајн Јастог Фест Наутички Затворен Надворешен Фрли Перница

Со Дизајн Јастог Фест Наутички Затворен Надворешен Фрли Перница

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Донесете Го Морскиот Брег Во вашиот домашен декор со Перницата За Јастог од Нашата Колекција На Наутички Ноќи. Оваа внатрешна/надворешна перница ќе додаде крајбрежна атмосфера на вашиот трем, палуба или двор! Со дизајните во оваа колекција, ќе уживате во природната убавина на брегот низ вашиот дом. Изберете од достапни големини. Достапно во различни бои. Мека откачи полиестер надворешноста. Неверојатни дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Лажно пополнување. Зашиено затворање. Реверзибилен. Место Чиста Препорачува.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата