.

.

Женски Фустан Со Плус Големина Широк Фустан Со Туника Секојдневен Фустан Со Кратки Ракави Цветен Фустан Со Смена Виолетова 14

Женски Фустан Со Плус Големина Широк Фустан Со Туника Секојдневен Фустан Со Кратки Ракави Цветен Фустан Со Смена Виолетова 14

DEN 479.52

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Широк Туника Фустан Секојдневен Краток Ракав Цветни Смени Фустани Миди Фустанкарактеристики : Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! Сезона : Лето : Женски Повод : Секси, Секојдневен Материјал : Тип На Моделирање На Тексас Тип : Должина На Без Ракав : Кратка Јака За Ракави : V Дебелина На Вратот : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женски Фустан : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39,37" Ракав : 24см/9,45" Должина : 94см/37,01" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 105см/41.34 "Ракав : 25см/9.84 " Должина : 95см/37.40". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 26см/10.24 " Должина : 96см/37.80". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 115cm/45.28 "Ракав : 27cm/10.63" Должина : 97cm/38.19" . Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120cm/47.24 "Ракав : 28cm/11.02" Должина : 98cm/38.58" . Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 125cm/49.21 "Ракав : 29cm/11.42" Должина : 99cm/38.98 " € Ткаенина q Фустанот Е Изработен од Удобна И Лесна Ткаенина, Обезбедувајќи Ви Кул И Пријатно Искуство при Носење. Ткаенината Е Многу Мека, Еластична И Лесна, Супер Удобна Наспроти Вашата Кожа. €Натпревар●Можете Да Го Носите Сам Или Со Некои Слични Костуми За Да Изгледате Поелегантно И Достоинствено. Можете Да Го Соблечете Откако Ќе Влезете На Забавата За Подобро Да Го Покажете Вашиот Шарм. `+Прилика/Секојдневен/Дома/Работа/Училиште/Забава/Шопинг/Запознавање/Надвор/Свадба/Одмор / Трчање Стил. Погоден За Лето, Пролет. 【Внимание-Нега На Предмети - Миење Раце Ладно, Бои Одделно, Само Белило Без Хлор Кога Е Потребно, Капете Суво, Не Пеглајте. Вашите чувства се нашата најголема мотивација. Ако наидете на некој проблем, ве молиме контактирајте со услугата за клиенти на време, и ние ќе го решиме за вас во прв пат!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата