.

.

Мини фустани мијаилима за жени летни фустани со качулка без ракави секојдневен мини фустан со линија секојдневни фустани

Мини фустани мијаилима за жени летни фустани со качулка без ракави секојдневен мини фустан со линија секојдневни фустани

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : С САД : 4-6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22 "Хип : 92см/36.22 " Должина : 89см/35.04". Големина : М САД : 6-10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 Биста : 96см/37.80 "Хип : 96см/37.80 " Должина : 90см/35.43". Големина : Л САД : 12-14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 42 Биста : 100см/39.37 "Хип : 100см/39.37 " Должина : 91см/35.83". Големина : XL САД : 16-18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 46 Биста : 104cm/40.94 "Хип : 104cm/40.94 " Должина : 92cm/36.22". Големина : XXL САД : 18-20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 48 Биста : 110cm/43.31 "Хип : 110cm/43.31 " Должина : 94cm/37.01". Женски Летни Фустани Со Качулка Без Ракави Секојдневен Мини Фустан Со Линија Секојдневни Фустани ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Материјал : 100% Полиестер, Растеглив,Мек и дише материјал, уникатен дизајн и удобен за носење. Карактеристика : Кружен врат,без ракави, само-појас,Растеглив,Удобен,Мала Тежина, мек. Повод : Елегантен и стил, погоден за Работа, Свечена, опашка и ноќ датира носат. Оваа Облека за дома, шопинг, музички фестивали, рејв облека, Клуб, Забава, Училиште, работа, патување, Ноќно Излегување,Одмор, опашка, Ноќен Клуб. Одлично за празничен подарок, шопинг Во Црн петок, подароци за британија, божиќен подарок, Костим За Ноќта на Вештерките или која било пригода! Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! Сезона : Летен Пол : Женски Повод : , Обичен Тип На Шема : Должина На Ракавот Во Цврста боја : Дебелина без ракави : Стандарден Материјал : Полиестерскиот Пакет вклучува : 1x Женски Фустан ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата