.

.

Божиќ Дозвола Предводена Елка Лозови Светла Водоотпорен Одмор Позадина Декорација Стринг Светла

Божиќ Дозвола Предводена Елка Лозови Светла Водоотпорен Одмор Позадина Декорација Стринг Светла

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Лед Елка Лоза Светла Водоотпорен Одмор Позадина Декорација Стринг Светла Карактеристики : далечински управувач : рачниот далечински управувач обезбедува вклучување/исклучување, а режимот на осветлување може да се прилагоди со копчињата на далечинскиот управувач.Водоотпорен и пренослив : ЛЕД светлата и кутијата за батерии се водоотпорни ИП65, што значи дека овие самовилски светла можат да издржат дожд и се многу погодни за внатрешна или надворешна употреба.Широк спектар на апликации : погоден ЗА самостојно наводнување растенија растенија од дрво лоза во саксии декорација свадба Партија Маса Божиќ, Било која внатрешна или надворешна употреба осветлување декорација.Овие украсни светла користат USB директен приклучок за осветлување и не треба да ја заменуваат батеријата. лесен за употреба.Ќе добиете 200см 20 400 светла проточна вода . Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не. Ние ќе ви дадеме задоволителен одговор што е можно поскоро. вклучете : 1 x Led Божиќни Лозови Светла Божиќни Украси, Божиќни Украси, Божиќен Декор, Украси За Божиќ На Отворено, Божиќни Украси Во Затворен Простор, Новогодишни Украси За Дома, Украси За Новогодишна Елка, Новогодишни Украси На Отворено, Божиќни Украси На Отворено, Божиќни Украси, Украси За Божиќни Забави, Мали Новогодишни Украси, Новогодишни Светилки, Празнични Украси Божиќ, Големи Божиќни Украси На Отворено, Божиќни Надувувања, Светла За Божиќна Декорација. Декорација за одмор : Многу погодна за божиќни сцени за забави, празници, претстави, хотели, паркови, ресторани. Симпатичниот дизајн додава забава На Вашиот Божиќ и зима, и е совршена Божиќна декорација за добредојде на семејството и оваа празнична сезона. Многу прилики : оваа празнична декорација е Божиќна декорација погодна за семејна употреба. Одлично за внатрешна / надворешна употреба, двор, градина, двор, свадба,забава, Новогодишна елка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата