.

.

Јасно Пластични Правоаголник Маса Врвот Заштитник Дебели Транспарентен Чаршав Покривка Мат Нелизгачки Пвц Винил Водоотпорен Јадење Покрај Троседот Кафе Крајот М

Јасно Пластични Правоаголник Маса Врвот Заштитник Дебели Транспарентен Чаршав Покривка Мат Нелизгачки Пвц Винил Водоотпорен

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

● ДЕБЕЛА И ЈАСНА ПОДЛОГА за МАСА + - 1,5 мм дебела прилагодена заштитничка за чиста маса, кристално пластична заштитна покривка за маса, проѕирна подлога за трпезариска маса, пвц пластична винилна крпа за маса за вечера со висока транспарентност, совршено за секојдневна употреба : заштитник за масичка за мебел,опремен заштитник за маса за масажа,заштитник на површината на работната занаетчиска маса, подлога за маса за готвење во кујна,маса за кафе за вино крпа,ПИШУВАЊЕ десктоп заштитник,троседот,вклучена,кафе маса покривка крпа,патио маса покритие мат. ●НАДГРАДЕНА ЈАСНА ЗАШТИТНА ПОДЛОГА● - Нов Заштитник За Покривање На Чиста Маса, пластичен винил лист, пвц подлога за маса е еколошки, без пластичен мирис и без БПА. Водоотпорен,избришлив,преклоплив, тежок дебел тврд проѕирен пвц пластичен заштитник за покривање на масата платно, анти-гребење, нелизгање, максимална отпорност на топлина е до 176°F/80°C, безбеден за семејства со деца или бремени жени, го штити вашиот дрвен, стакло, мермер,гранит, покрај тоа,комода,градите,крајните маси,ноќен штанд,врв од НЕРЃОСУВАЧКИ челик, ТВ клупа. ●ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ЗАШТИТНИК ЗА МАСА ЗА ПЛАСТИЧНА МАСА ЗА БИРО-ЧИСТИОТ ПВЦ ЗАШТИТНИК ЗА МАСА Е ПОДОБАР ЗА ТЕКСТУРИРАНИ ВРВОВИ НА МАСИ ИЛИ НА ВРВОТ НА ЧАРШАВ. Добро за кујна,заштитна подлога за завршна маса,заштитна подлога за акрилно биро,подлога за покривање на стаклена полиестерска крпа,облога за маса за вечера,чиста подлога за размачкување за врвно пишување на канцелариски лаптоп компјутерски биро, заштитен килим или под гаража за скара, подлога за садови за храна за миленичиња,заштитник за полици, кабинет за шминка за облекување или покривка за изготвување, заштитник за мали деца или деца.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата