.

.

Хартија правоаголна метална плоча од сива чаршав, 84, 1 пакет

Хартија правоаголна метална плоча од сива чаршав, 84, 1 пакет

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Покривките за правоаголна ткаенина за џем хартија® Обезбедете го вашето искуство за јадење со леснотија и стил. Долго мерење на 60 "x 104 ", оваа метална сива плоча од сива плоча, модифицирана од премиум 70% ткаени ткаенини, создава софистицирана табела за поставување додека ја штити вашата табела од гребнатини, истури и дамки! Едноставно ладно миење по употреба за идни настани. Вградена во висококвалитетната, издржлива ткаенина е сребрена метална треперлива сребрена металик што го подобрува вашиот декор и е сигурно дека ќе го привлече вниманието на гостите. Без разлика дали ги облекувате масите за роденден, туш за бебиња, невестински туш или вечера за банкет, нашиот чаршав е совршено вклопување. Големина : 60in x 104in Боја : Метална сива количина : 1 (продадена индивидуално) Боја : метална сива сива боја. Големина : Долг правоаголник - долг 60 x 104 инчи. Количина : табели што се продаваат индивидуално. Овие чаршафи се обликувани од премиум 70% ткаени ткаенини со полиестер со елегантен сребрен метален трепер. Подготвување на ладна вода и еднократно . Нашите капаци на табелата ќе ви помогнат да создадете модерно и софистицирано табели, додека ја штитите вашата маса од излевање, дамки и гребнатини. Издржлив, но мек на допир.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата