.

.

Печат Печат-Голема Четка Здраво

Печат Печат-Голема Четка Здраво

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Прецизно исечени гумени печати со врвен квалитет кои ви даваат убава слика секој пат! Користете со кој било акрилен блок (продаден одделно). Едноставно отстранете го ацетатниот слој за еднократна употреба откривајќи ја винилната фигура со печатена слика, притиснете на блок, порамнете и печат! Користете го секое мастило што може да се користи со традиционални печати монтирани на дрво и исчистете го со средство за чистење печати монтирани на дрво. Овој пакет содржи Голема Четка Здраво : еден 3, 75х1, 5 инчен печат за прицврстување. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Опасност Од Гушење-мали делови. Не за деца под 3 години. Печат Печат-Голема Четка Здраво.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата