.

.

Xstamper, XST1006, Копија Наслов Печат, Секој

Xstamper, XST1006, Копија Наслов Печат, Секој

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Печатот ЗА Наслов НА Копија е претходно потпишан за 50.000 впечатоци и повторно може да се масти за уште 50.000, повторно и повторно. Гумата врежана со ласер го прави овој печат силен за долгогодишна употреба. Рамката што се повлекува ја држи површината на печатот подалеку од работната површина додека не е подготвена за употреба. Големината на впечатокот е 1/2 " х 1-5/8". Користете Мастило За Полнење Xstamper само за да го наполните печатот. Употребата на кое било друго мастило ќе ја поништи гаранцијата. Xstamper КОПИЈА Наслов Печат, 1 Секоја (Количина) Може Да се Повлече за да се задржи мастилото подалеку од површинскиот џеб. Пред-потпишан; печати Сина порака. Големина на впечаток : 1/2 "х 1-5/8". Користете Само Мастило На База На Масло Xstamper. Xstamper Доживотна Гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата