.

.

Абтел Жени Блузи Копче Надолу Кошули Обична Блуза Дами Обична Канцеларија Туника Кошула Светло Сина М

Абтел Жени Блузи Копче Надолу Кошули Обична Блуза Дами Обична Канцеларија Туника Кошула Светло Сина М

DEN 287.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Леопард Печатени Врвови, Женска Секојдневна Маица, Тип На Тептер Со Кратки Ракави : Еднобојна, Боја На Копче : Црна, Розова, Сива, Црна, Светло Сина (По Избор)Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Памук : Должина На ревер : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Летни Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Маици Се Направени од Мешани Памучни Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Класична Главна Блуза За Гардероба.2. Дизајн : Секојдневна И Елегантна Блуза со Ревер. Основниот Дизајн Со Цврста Боја и Копчиња Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата.3. Карактеристика : женските секојдневни блузи доаѓаат со дизајн на Вратот На Ревер, кратки ракави и затворање на предните копчиња, носете ги летните кошули и покажете го вашиот шармантен изглед4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Фармерки, Тексас Шорцеви, Секојдневни Панталони Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Летна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Летни Врвови Со Кратки Ракави, Женски Секси Блуза За Вратот На Ревер, Женски Маици со Еднобојна Боја. Материјал-100% Памук. Секси Вратот На Реверот Прави Да Изгледате Уникатно И Шармантно Во Толпата. Дизајн-Женски Лабави Летни Врвови, Блуза Со Маица Со Јака Со Ревер,Обични Кошули Со Копчиња Со Кратки Ракави, трендовски и Шик. Повод - Ова Лето Блузи Е Погодна За Работа Носат, Канцеларија, Бизнис, Одмор, Одмор, Плажа, Партии, Вечер, Датум Ноќ и Излегување. Натпревар - Оваа Блуза Со Врвови на Вратот со Ревер Е Доволно Лесна и Доволно Убава за Носење Со Симпатичен Ѓердан со Панталони или Здолниште Во Летните Месеци. Тоа Може Да Биде Облечен Или Носи Повеќе Случајно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата