.

.

Женски Блузи Ракав Обична Блуза Цветни Женски Плус Летни Кошули За Вратот На Екипажот Блузи Жолта ХХЛ

Женски Блузи Ракав Обична Блуза Цветни Женски Плус Летни Кошули За Вратот На Екипажот Блузи Жолта ХХЛ

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа Мода 3/4 Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : 3/4 ракав-тип на Јака : Врат На Екипажот-Шема : Цветни. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 96см/37,80" Рамо : 43см/16,93" Ракав : 43см/16,93" Должина : 67см/26,38" Големина : М САД : 6 БИСТА : 102см/40,16" Рамо : 44,5 см/17,52" Ракав : 44см/17,32" Должина : 69см/27.17" Големина : Л ус : 8 биста : 108см/42.52" рамо : 46см/18.11" Ракав : 45см/17.72" должина : 71см/27.95" ГОЛЕМИНА : хл Сад : 10 Биста : 114см/44.88" рамо : 47.5 см/18.70" ракав : 46см/18.11" Должина : 73см/28.74" големина : 2хл сад : 12 биста : 120см/47.24" рамо : 49см/19.29" ракав : 47см/18.50" должина : 75см/29.53" € ткаенина : 95% полиестер,5% спандекс. Летни врвови плетена ткаенина, мала тежина и еластична, а таа е пријателска за кожата, течна и дише, попријателска за кожата и удобна за носење,ќе се чувствувате меко и удобно. €Карактеристики : Женска Мода Секојдневен Три Четвртина Ракав Гроздобер Печатење Круг Вратот Пуловер Врвот Блуза. ①Совпаѓање● Совршен За секојдневен живот, Семеен Собир, Забава, Плажа, Одмор, Канцеларија итн. Погоден за пролет, лето ,umn и зима. можете лесно да го стилизирате со хеланки, фармерки, шифон кардиган, палто, јакна или пар јога панталони. ①Прилика : Погоден За Секојдневно Секојдневно; Патување; Вежбање И Фитнес; Начин На Живот На Отворено; Дома; Канцеларија; План За Викенд, Итн.Најдобрите Подароци за Семејството и Пријателите. Упатство за перење : Се препорачува Миење Раце, се препорачува и машинско перење acceptable.Do не белило. Не висат или линија сува.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата