.

.

Четка За Бебешки Шишиња Со Влакна Од Мунккин, Со Вшмукувачка Основа, Сива, Пакување

Четка За Бебешки Шишиња Со Влакна Од Мунккин, Со Вшмукувачка Основа, Сива, Пакување

DEN 87.36

Количината на стоката
Това е достапна

Четката За Шишиња Со Влакна Мунккин има патентирана основа за вшмукување чаши, така што кога ќе завршите со чистење, едноставно ја ставате на масата за да ја држите исправена, брзо се суши и подалеку од бактерии. Рачката што не се лизга им дава на рацете со сапуница цврст стисок, а цврстите најлонски влакна се цврсти за нечистотија, но сепак нежни за шишињата на бебето. Бидејќи никој нема време да фрла вода со сапуница низ кујната, ние дури ги развивме нашите влакна за да го намалиме страшното прскање кога ќе излезе од отворот на шишето. Знаеме дека шишињата за бебиња доаѓаат во сите облици и големини, па додадовме нов врат за свиткување за да помогнеме лесно да влеземе во секое шише. Има дури и удобна четка за меки гумени брадавици во внатрешноста на рачката, што ја прави оваа четка подеднакво погодна за чистење на делови од пумпата, вентили и други мали додатоци за шишиња. Четката За Шишиња со Влакна ја одржува вашата рутина за чистење шишиња санитарна и вашиот разум непроменети, така што треба да се грижите само за деловите од шишето, тенџерињата и тавите што можете да ги видите, а не за валканите работи што не можете. Стоечка четка за шишиња за бебиња со основа за вшмукување. Флексибилниот врат стигнува до аглите на секоја форма на шише. Текстура, рачка со лесен зафат спречува лизгање кога е влажна. Бонус, мека гумена четка за брадавици во рачката. Меките најлонски влакна се издржливи, без гребење и го намалуваат прскањето назад. Идеален за чистење на повеќето стандардни стаклени и пластични шишиња за бебиња-заменете ја четката на секои 30-45 дена. Прашања за отповикување на производот?Предметите што се дел од отповикувањето се отстранети од страницата и повеќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на Пазарот. Клиентите кои купиле отповикана ставка ќе бидат известени преку е-пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете На Сеќавања.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата