.

.

Центричен 412. Премиум Оска Топчести Лежишта Одговара изберете: 1992 - ТОЈОТА КАМРИ, 2001 - ТОЈОТА РАВ4

Центричен 412. Премиум Оска Топчести Лежишта Одговара изберете: 1992 - ТОЈОТА КАМРИ, 2001 - ТОЈОТА РАВ4

DEN 79.84

Количината на стоката
Това е достапна

Премиум Двоен Ред Тркало Лого Тркало Лежиште Одговара Изберете : 1994-2003 ТОЈОТА КАМРИ 2001-2005 ТОЈОТА РАВ4 1995-2004 ТОЈОТА АВАЛОН 1998-2003 ТОЈОТА СИЕНА 1992-2003 ЛЕКСУС ЕС 1999-2003 ЛЕКСУС РХ 1999-2003 ТОЈОТА КАМРИ СОЛАРА 1992-1993 Тојота Камри 4 цил 2.2 л 1991-1995 ТОЈОТА МР2 И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата