.

.

Luxpaper Cardstock, 8. 14, 100lb Garnet Red, 500 пакет

Luxpaper Cardstock, 8. 14, 100lb Garnet Red, 500 пакет

DEN 3784.64

Количината на стоката
Това е достапна

Овој картон е стандардна правна големина. Достапно во различни резерви, бои и завршувања, сигурно ќе ја пронајдете вистинската боја за вашиот следен проект! Боја : Гарнет црвена. Големина : 8 1/2 x 14. Количина : 500/пакет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата