.

.

Мебел на Америка Мариела II вртливата лента за вртење - сет од 2, мали, јасни

Мебел на Америка Мариела II вртливата лента за вртење - сет од 2, мали, јасни

DEN 1647.84

Количината на стоката
Това е достапна

Со транспарентно акрилно седиште, ова вртење на вртливата стол е достапна во три опции во боја за најдобро да одговараат на вашите потреби за украси за дома. Хром база со прицврстен потпирач за нозе се одликува со рачка за прилагодување на висината на дофат. Уникатниот дизајн на водопади на овој стол е сигурен дека ќе додаде моментално ажурирање во вашиот дом. Мебел на Америка Мариела II вртливата столица - сет од 2, мали, јасни вклучуваат : две (2) вртливите бар -столбови. Стил : современ. Заврши : Јасно, Chrome. Материјал : акрилик, хром. Исчистете го седиштето на акрилниот водопад. Хром база со прицврстен потпирач за подножје. Прилагодлива на висината. 360 степени функција за вртење. Потребно е собрание. Бродови во 1 кутија. Димензии и тегови : целокупни димензии : 16,5 "W x 14,5" D x 30,25 "-39" H. Висина на седиштето (подот до седиште) : 22,25 "-30,88". Капацитет на тежина : 175 фунти. Тежина на производот : 28 фунти. Кликнете овде за да го видите Водичот за склопување за мебелот на Америка Мебелот на Америка - е горд што е семеен пријател кој секогаш има грб. Ние сме повеќе од само бизнис. Нашиот тим за нега на клиенти е дел од поголема заедница на ФОА посветена на испорака на среќен дом. Затоа, разгледајте ја нашата селекција и поканете ја топлината и карактерот во секоја просторија во вашиот дом.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата