.

.

Неутип сет на столици со кожни шипки 360 ° вртење канцеларија за трпезарија за трпезарија

Неутип сет на столици со кожни шипки 360 ° вртење канцеларија за трпезарија за трпезарија

DEN 1490.72

Количината на стоката
Това е достапна

Неутопско канцелариско биро стол е изработено од PU кожа, која е водоотпорна, отпорна на дамки и отпорни на избледени. Висината може да се прилагоди и подигне, а 360 ° може да се ротира. Двоен слој од дрво, со подобра сила и удобност. Форма во форма, ергономска, повеќе фитинг на половината и не е уморна откако ќе седите долго време. Сунѓер со висока густина, тивок прстен против лизгање на абење, заштити го вашиот под. И инсталацијата е многу едноставна, потребна е само 6 минути DIY. Тој е многу погоден за канцеларија и дома. Прилагодливо седиште : Висината може да се прилагоди и подигне, може да се ротираат 360 степени . Совршена форма во форма S : ергономска, повеќе фитинг на половината, не уморна откако ќе седите долго време. PU кожа : Изберете дишено PU, која е близу до кожата, глип и еластична . сунѓер со голема густина : богат со тивок анти-лизгачки прстен против абење, заштитете го вашиот кат . Брза инсталација : Лесна инсталација, трае само 5 минути DIY .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата