.

.

Дизни замрзнат сребрен позлатен елса овален приврзок, 16 + 2 Extender

Дизни замрзнат сребрен позлатен елса овален приврзок, 16 + 2 Extender

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Прославете ја вашата loveубов кон Елса со овој сребрен позлатен месинг Елса овален приврзок. Изработено во сребрена месинг, овие ѓердани доаѓаат со прилагодлив 16 "Стерлинг сребрен ланец со додаток од 2" за совршено вклопување. Секој приврзок доаѓа со подароци, што го прави одличен подарок за секоја девојка, вклучувајќи ја вашата ќерка, сестра, внука, внука или која било сакана личност. Замрзнато Елса. Направен во сребрена облога со месинг со завршна облога за да се спречи оцрнување. 16 "синџир со 2" проширувач со затворач на прстенот за совршено вклопување. Доаѓа во прекрасна кутија за подароци совршено за сите прилики за подароци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата