.

.

Сет на јасни мини Божиќни светла - Зелена жица

Сет на јасни мини Божиќни светла - Зелена жица

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Сет од 100 мини Божиќни светла Точка #W5 G1001 Карактеристики : Боја : Чиста светилки / зелена жица Број на светилки на жица : 100 големината на сијалицата : мини растојание помеѓу секоја сијалица : 5,5 инчи Осветлена должина : 45 стапки Вкупна должина : 45,6 стапки 3,5 инчи Оловен кабел за олово Дополнителни карактеристики на производот од 3 инчи Дополнителни карактеристики на производот : Овие светла се направени до комерцијални спецификации Супер светли светилки од 2,5 волти на сијалици се опремени со карактеристика за заклучување на ламбата што ги прави заменливи заменливи и ги спречува да испаднат ако една сијалица го изгори остатокот ќе остане осветлен мерач на жица : 22 содржи конектори од крај до крај, кои ви овозможуваат да поврзете повеќе сетови заедно (да не надминуваме 210 вати) UL наведени за внатрешна или надворешна употреба доаѓа со сијалички за замена на сијалички и резервни осигурувачи 120 волти 60 Hertz .34 Amps 40,8 Watts Setts Setts од 100 јасни мини Божиќни светла - зелена жица.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата