.

.

Винкрафт Newујорк гиганти Fley Keychain

Винкрафт Newујорк гиганти Fley Keychain

DEN 79.52

Количината на стоката
Това е достапна

Кој е најдобриот начин да ја прославите вашата loveубов кон Newујоршките гиганти во вашиот секојдневен живот? Што е со оваа прекрасна клуч за клучеви на Wincraft Flex? Неговата духовна лого графика ќе ве потсети на вашиот ентузијазам во Yorkујорк гиганти секој пат кога ќе се кажете во вашиот автомобил! Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Површинска миење. Материјал : 100% гума. Бренд : Винкрафт. Флексибилен. Увезени. Мерки приближно. 1,75 ''. Подигната гумена графика. Поделен прстен прикачен. Официјално лиценциран.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата