.

.

Времето и Tru Skinny се вклопуваат со висок пораст на нозете, брои, пакуваат

Времето и Tru Skinny се вклопуваат со висок пораст на нозете, брои, пакуваат

DEN 399.36

Количината на стоката
Това е достапна

Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Мора да ги имате основните, овие плетени хеланки од време и TRU ви нудат удобност и разноврсност на вашата секојдневна гардероба. Пар под сите ваши омилени врвови за бесконечни опции за облека модел е 5'10 “и носи големина на влечење на жени за жени од време и Тру. Високо; Еластична јога -лента за половината за дополнителна удобност. Мека, плетена ткаенина. Цврста : 95% памук/5% Спандекс; Вселенска боја : 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Машината што може да се пее. Увезено. Тенок се вклопува преку колковите и бутовите. Грижа. Грижа. Грижа. Инструкции : Машинско миење ладно одделно или со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо доколку е потребно. Направено во Виетнам.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата