.

.

Женски Fullа Микро Шенил Целосна Нога Влечки

Женски Fullа Микро Шенил Целосна Нога Влечки

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Осигурајте се дека вашите стапала остануваат топли и удобни кога Имате Мук лукс ® Fullа Микро Шенил Полни Влечки за Нозе. Оваа влечка има влошка од мемориска пена за меко чувство и флексибилност. Овие влечки може да се мијат на нежен циклус, без белило и да се постават рамно за да се исушат. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата