.

.

Стерлинг сребрен бел сет за свадба на топаз

Стерлинг сребрен бел сет за свадба на топаз

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Стерлинг сребро блажено вашиот сет за свадби на белиот топаз. Неколку сетови на прстени симболизираат засекогаш како овој. Овој прекрасен свадбен сет има и ангажман и венчален прстен со соодветни дизајни. Прстенот за ангажман се одликува со бел топаз камен од 6мм, кој се наоѓа во класичен амбиент од шест-погр. На врвот на свадбената лента има по три дијаманти кои мерат по 1мм околу секој. Стерлинг сребрен бел топаз свадбен сет : Стерлинг Сребрен2-прстен поставен во големини на прстенот 5-10.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата