.

.

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машински и мед металик на јаглен, се вклопува во година- Lexus RX350

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машински и мед металик на јаглен, се вклопува во година- Lexus RX350

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 20 х 8, 30мм, 5 портпари, 5 лаг, шема на завртки од 115мм, машински и средно металик на јаглен. Тоа одговара на вашиот 2016-2019 Lexus RX350. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 20 x 8 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машински и мед металик на јаглен, одговара на 2016-2019 Lexus RX350 20 x 8, 30mm Офсет, 5 портпари, 5 лаги, шема на завртки од 115мм, машински и средно металик на јаглен, изработени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата