.

.

8 8 'Ендура-алуминиумска империја во стилот на империја, квадратна вратило, не-прилагодена, плетена завршница w Капитал и база

8 8 'Ендура-алуминиумска империја во стилот на империја, квадратна вратило, не-прилагодена, плетена завршница w Капитал и база

DEN 477.60

Количината на стоката
Това е достапна

Колоните на ендора-алуминиум се солиден избор за потребите за подобрување на вашиот дом. Издржливи и убави, овие колони додаваат неверојатна вредност во вашиот дом. Покрај тоа, тие се практично без одржување, лесни за инсталирање и имаат можност за можности за носење на оптоварување, сите по дел од цената на традиционалните колони. Може да завиткаат 6 "тркалезни натписи или 5-1/2" квадратни објавувања. Може да се исече на точна висина. Инсталацијата за пиластер или пост за завиткување не се носи оптоварување. Практично без одржување со траен завршен палто во прав. Совршен за резиденцијални и комерцијални апликации. Одличен избор за употреба на реновирање и нови градежни проекти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата