.

.

Христијанска Уметност Подароци Големи Керамички Охрабрувачки Светото Писмо Кафе И Чај Кригла За Мажи: Господ Е Мојата Сила-Псалм 28: Инспиративна Библијата Стих Но?

Христијанска Уметност Подароци Големи Керамички Охрабрувачки Светото Писмо Кафе И Чај Кригла За Мажи: Господ Е Мојата Сила-Псалм

DEN 383.84

Количината на стоката
Това е достапна

Земете голтка кафе и земете храброст од смирувачките зборови На Силата и Заштитете Ја Белата И Црната Керамичка Кригла За Кафе и соочете се со денот со бестрашен став. Острата бела надворешност на шолјата за кафе има едноставен типографски дизајн со црна и златна фолија на предната страна. Господ е мојата сила и мојот штит.Псалм 28 : 7 тенка златно-фолирана лента ја бандажи устата на чашата и ја одделува белата надворешност од застаклениот црн ентериер. Криглата има широка рачка која удобно држи четири прсти, а на 14 течни унци, керамичката кригла држи дарежлива количина течност. Поради прекрасниот, но нежен дизајн со златна фолија, препорачуваме да ја измиете оваа кригла за да ја одржувате во чиста состојба. Спарете ГО ГОСПОД Е Мојата Сила Бела И Црна Керамичка Кригла За Кафе со други предмети Во Колекцијата Најдобар Татко Некогаш што вклучува паричник од вистинска кожа, жичен дневник, пенкало за подароци, списание за вештачка кожа и торба за подароци за координиран подарок За Денот На Таткото Бел и црн дизајн. Црна и златна фолија букви. Господ е мојата сила и мојот штит. Псалм 28 : 7. Најдобар Татко Некогаш Колекција. Керамичка кригла. Спакувано во целосна боја печатена кутија за подароци. Не е безбедна микробранова печка или машина за миење садови. Препорачано миење раце. Капацитет : 14 fl. оз. (325мл) големина на кутија За Подароци : 4,9 "х 4,9" х 3,5 "(125 х 125 х 89 мм).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата