.

.

Работилницата за боја, полирана до карични креми за совршенство

Работилницата за боја, полирана до карични креми за совршенство

DEN 63.68

Количината на стоката
Това е достапна

Колекција за лак за нокти, која вклучува различни класични бои од сјајни металики до топли и неутрални тонови, за да ви даде совршен домашен маникир или педикир. Работилницата за бои, полирана до колекцијата на креми за совршенства, доаѓа со 12 лакови за нокти за да изберете и да изберете совршена боја за вас. Нанесете основен слој на буквар за лак за нокти, ако сакате подолги резултати. Полиран до совршенство - крем нијанси. Комплетот вклучува 12 лакови за нокти. Вклучува различни класични бои од сјајни металики до топли и неутрални тонови. Одличен сет за loversубителите на полски и ентузијасти во боја на нокти. Идеално за домашни маникир и педикири.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата