.

.

Слајд на женско крзно

Слајд на женско крзно

DEN 480.00

Количината на стоката
Това е достапна

Однесувајте се кон себеси или некој посебен во вашиот живот на прифатлива удобност на розовите папучи на жените. Овие XL влечки за големини 11-12 имаат мека основа и разиграна каиш од крзно од крзно што е исто толку симпатично колку што е удобно. Нивниот дизајн на сандали стилизиран ги прави лесни да се лизгаат или исклучуваат. Findе најдете излегување од кревет на студени зимски утра не е толку тешко кога знаете дека нозете ќе бидат завиткани во меката, топла удобност на вашите нови влечки. Кажете не на ладни нозе и земете пар денес! XL розови влечки за жени за големини 11-12. Симпатични розови папучи со факс каиш за крзно нудат стилски удобност. Поставете се и заштитете ги нозете од ладни подови во текот на целата година. Дизајнот стилизиран со сандали ги прави овие влечки лесни за лизгање или исклучување. Чувајте ги нозете удобни и топли без да ја скршите банката со овие прифатливи влечки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата