.

.

Лесни улични пумпи за пукање во пилинг

Лесни улични пумпи за пукање во пилинг

DEN 607.84

Количината на стоката
Това е достапна

Плоштад пети, ниска потпетица, прилагодлива прашка, спарена со софистициран емајлиран украс, ќе ви помогне вашата облека да даде изјава. Чекор кон пиларната по лесна улица и доживејте сè што треба да понуди лесен флекс аутсол. 1 1/2 "потпетица за фустани. Дарежливо постепено стапало. Лесна флексибилна надворешна плоча. Квадратна пети. Прилагодлива тока за прилагодено вклопување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата