.

.

Едноставно Дејзи 18 18 Сини салфетки Кантербери, сет од 4

Едноставно Дејзи 18 18 Сини салфетки Кантербери, сет од 4

DEN 223.84

Количината на стоката
Това е достапна

Побарајте го вашиот декор со нашата трендовски едноставно маргаритка 18 "x 18 " Сините салфетки Кантербери од нашите цели, тиквички и собири. Поставете ја масата со овие салфетки за да додадете стил на вашиот простор за јадење! Направено од ткаенина отпорна на брчки поли Твил, нашата салфетка за вечера мери 18х18 инчи. Дизајнот е отпечатен од едната страна, а рабовите на Хемед им даваат на овие салфетки чист, готов изглед. Тие лесно се грижат со машинско миење и суво суво. Ова и сите смели и освежувачки дизајни од нашите цели, тиква и колекција на собири сигурно ќе го подобрат секој простор во вашиот дом! Мир 1 Геометриска салфетка за печатење, сет од 4 : Ве молиме измијте ладно. Tumble Dry Ship. Топло железо ако е потребно. Не бели. Полиестер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата