.

.

Едноставно маргаритка 18 18 розови ленти со розови салфетки, сет од 4

Едноставно маргаритка 18 18 розови ленти со розови салфетки, сет од 4

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Добредојдовте на изобилството на градината во вашиот дом со збир на едноставно маргаритка 18 "x 18 " розови ленти со розови салфетки од колекцијата на пазарот на нашите земјоделци. Поставете ја масата со овие салфетки за да уживате во свежо, квалитетен дизајн што го носат на вашиот простор за јадење! Направено од ткаенина отпорна на брчки поли Твил, нашата салфетка за вечера мери 18х18 инчи. Дизајнот е отпечатен од едната страна, а рабовите на Хемед им даваат на овие салфетки чист, готов изглед. Тие лесно се грижат со машинско миење и суво суво. Целата оваа колекција е сигурно да ја открие топлата и поканувачка енергија што ја баравте. Светли бои, уникатни обрасци, машина за перење и хипоалергичен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата