.

.

Чизми на глуждот на Skechers Energy Cool Rider

Чизми на глуждот на Skechers Energy Cool Rider

DEN 383.84

Количината на стоката
Това е достапна

Земете го вашиот класичен стил во поладното време со енергијата на Skechers - Cool Rider Boot. Мека велур, мазна синтетичка и мрежна ткаенина горната во обичен спортски подигач за патики со висина на глуждот со детали за шиење и преклопување. Мека мазна „Трубак“ текстурирана кожа од небук горна. За најдобри резултати. Нанесете нубак или велур хидроизолационен производ пред да носите во влажни услови. Висина на глуждот, чипка на лежење на ладно време за чизми за време на временски услови. Акценти за шиење. Панел на Nubuck Side и потпетици се преклопуваат. Акценти на секвенци од ригист на странични панели. Лого на страната. Чипка напред со метални Д-прстени. Висина на вратилото од 4 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата