.

.

Чудо на нација Момци со кратки ракави со кратка графичка маица, големини 4- & хаски

Чудо на нација Момци со кратки ракави со кратка графичка маица, големини 4- & хаски

DEN 224.00

Количината на стоката
Това е достапна

Кул и опуштено, но направете го покачено, овој Grande Nation Boys Shorte Reware Graphic Tee е трендовски основен за сите кул деца таму. Оваа екипа на вратот на екипажот е одржлив со додавање на рециклиран полиестер - добри вибрации за вас и планетата. Со својата преголема графика пред и задната графика, вашето мало момче е сигурно да се истакне од сите вистински причини. 60% памук 40% рециклиран полиестер. Опуштено вклопување. Краток ракав. Деколте на екипажот со ребра. Графики за печатење преден и заден преголем екран. Етикета за вратот без ознаки. Достапно во големини 4-18 и хаски. Машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата