.

.

Хеи_к цветни блузи за Жени Женски Обични Модни Цветни Печати Долги Ракави О-Вратот Пуловер Врвот Блуза

Хеи_к цветни блузи за Жени Женски Обични Модни Цветни Печати Долги Ракави О-Вратот Пуловер Врвот Блуза

DEN 220.96

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Обичен Моден Цветен Принт Со Долги Ракави О-Вратот Пуловер Врвот Блуза ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Top Size Bust Shoulder Sleeve Length S100cm/39.37"51cm/20.08"60cm/23.62"69cm/27.17"M106cm/41.73"52cm/20.47"61cm/24.02"70cm/27.56"L112cm/44.09"53cm/20.87"62cm/24.41"72cm/28.35"XL120cm/47.24"54cm/21.26"63cm/24.80"74cm/29.13"XXL128cm/50.39"55cm/21.65"64cm/25.20"76cm/29.92"XXXL136cm/53.54"57cm/22.44"65cm/25.59"78cm/30.71"XXXXL146cm/57.48"59cm/23.23"66cm/25.98"80cm/31.50"XXXXXL156cm/61.42"61cm/24.02"67cm/26.38"82cm/32.28" Материјал : овој обичен женски џемпер е направен од памук и полиестер. Дише и еластична плетена ткаенина создава опуштено вклопување. Карактеристики : Џемпер Со Долги Ракави, Врв На Пуловер Во Боја, Дуксер На Вратот на Екипажот, Џемпер Со Пуловер Со Лабаво Вклопување, Зимски Секојдневни Врвови,врвови на Скокачи. Прилики : Погоден За Секојдневно Секојдневно, Патување, Спорт, Дом, Одмор, Шопинг, Улица, Забава, На Отворено, Клуб За Носење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата