.

.

Хеи_к Женска Мода Работна Облека Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови Печатени Врвови Летни Врвови За Жени женски врвови

Хеи_к Женска Мода Работна Облека Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови Печатени Врвови Летни Врвови За Жени женски врвови

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Женска Мода Работна Облека Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови Печатени Врвови Летни Блузи За Женикарактеристики : Карактеристики : } Материјал : ова лето врвовите за жени се изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни и дише, и е кул за носење во текот на летото. Се разбира, има и карактеристики за брзо сушење, лесно се менува миењето. дизајн : овој врв има по еден џеб од секоја страна, доволно за секојдневна употреба, и можете да ги користите за држење на телефонот, клучевите, картичките, пенкалата итн. Има лабаво вклопување во целина и е удобен за носење.Е-маил : овој врв ќе стане разноврсна ставка во вашиот плакар, можете со спортски некои, сандали, високи потпетици. Можете исто така со бејзбол капа, капа за сонце, капа за плажа итн.Прилика : овој врв е погоден за сите прилики, на пример, забава, одмор, работа, датум, училиште. овој фустан може да се подари на вашата сопруга, пријатели, соученици, мајка, сестри, тие ќе бидат многу среќни да го добијат овој врв, се разбира, можете и сами да си го подарите, ќе ви се допадне!Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/Зима/Лето : Женски Повод : Дневен Стил : Секојдневен, Моден : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Жени Tops Size Bust Sleeve Shoulder Lengths100cm/39.37"20cm/7.87"44cm/17.32"70cm/27.56"M106cm/41.73"21cm/8.27"46cm/18.11"71cm/27.95"L112cm/44.09"22cm/8.66"48cm/18.90"72cm/28.35"XL120cm/47.24"23cm/9.06"50cm/19.69"73cm/28.74"XXL126cm/49.61"24cm/9.45"52cm/20.47"74cm/29.13"XXXL132cm/51.97"25cm/9.84"54cm/21.26"75cm/29.53"XXXXL142cm/55.91"27cm/10.63"56cm/22.05"76cm/29.92"XXXXXL152cm/59.84"29cm/11.42"58cm/22.83"77cm/30.31 "" моден едноставен дизајн. Ова е одлично основно парче кое заслужува место во вашата гардероба!. Материјал : ткаенина погодна за кожата, мека текстура, удобна и дише, погодна за женска нежна кожа. Избор на подарок : Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. +Ладни врвови на рамената совршен пар со слаби фармерки, хеланки, чевли,здолништа, шорцеви итн. Костум за пролет/лето и за многу прилики, Како Што Се Работа, Канцеларија, Кафуле, Дневно, Датум, Училиште, Викенд, Бизнис, Летна Плажа, Каузална Облека итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата