.

.

Каролини Богатства ББ7683ВАЛВ Гребен Патка Зелена Метал Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ, 12Х12, разнобојни

Каролини Богатства ББ7683ВАЛВ Гребен Патка Зелена Метал Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ, 12Х12, разнобојни

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Каролини Богатства BB7683 WALV Гребен Патка Зелена Метал Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ, 12 X12, разнобојни ова парче ѕид уметност покажува сите вашата ЉУБОВ. Рака со ѕидни уметнички дела внатре или надвор. Одлично за спална соба, канцеларија, трем или дневна соба. Буквите Л, О, В и Е се исечени од челик и украсени со алуминиумски круг што содржи уметнички дела од еден од нашите уметници. Буквите се насликани со рамна црна мат боја и алуминиумскиот круг е отпечатен во целосна боја и прикачен. Вклучени се две дупки во парчето за да помогнат во закачувањето на уметничкото дело. Користете мал шајка или друг висечки уред. Овој производ е со димензии 11 1/2 инчи на 11 3/4 инчи. ОВОЈ МЕТАЛ Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВТА е од Каролини Богатства Птици категорија на производи. Мери 11 1/2 инчи на 11 3/4 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата