.

.

Ханес Удобност Одговара Безжичен Градник, Стил MHB001

Ханес Удобност Одговара Безжичен Градник, Стил MHB001

DEN 271.04

Количината на стоката
Това е достапна

Експертите во Ханес уште еднаш докажуваат дека поддршката што ви е потребна е можна во безжичен градник. Овој елегантен И мазен Hanes comfortflex Одговара На Безжичен Градник, Стил MHB001 е дизајниран со лесно обложени чаши од пена за природно обликување и извонредна удобност. Поддршката дополнително се подобрува со двослојниот грб кој исто така обезбедува дополнително измазнување. Овој безжичен контурен градник е стил На Удобност, Што значи дека се протега за лесно движење со вас. Ќе ви се допадне сатинската подлога, која нуди уште поголема поддршка без штипкање, без копање. Со длабок Врат И беспрекорни чаши, овој безжичен градник за истегнување е совршен избор за прилепени моди и откривачки деколте. СЕ ПРИЛАГОДУВА НА Вас-Удобностфлекс Фит стајлингот значи дека ткаенината се протега за движење со вас. ПОТРЕБНАТА БЕЗЖИЧНА ПОДДРШКА-лесно обложените чаши од пена нудат природна и удобна поддршка. УШТЕ ПОВЕЌЕ ПОДДРШКА БЕЗ ЖИЦА-удобна сатинска подлога и грб со 2 слоја нудат поддршка без копање, без штипкање. ДЛАБОКО ДЕКОЛТЕ-Длабоко V контури работат со дури и ниско-намалување на модата. ЕЛЕГАНТНИ и МАЗНИ - Беспрекорни чаши исчезнуваат под маици и друга прилепена облека. КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА-ханес длабок Градник за истегнување Без Жица е изработен од 89% полиестер/11% спандекс. Инструкции за Нега на ткаенина : РАЧНО ПЕРЕЊЕ-за да го одржите градникот за Маица без жица да изгледа како нов. Боја : Руменило Млеко. Земја На Потекло : Кина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата