.

.

Женски Вратоврска Назад Поместена Високо Намалување На Бралет Бикини Постави Две Костим За Капење

Женски Вратоврска Назад Поместена Високо Намалување На Бралет Бикини Постави Две Костим За Капење

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.82% Најлон, 18% Spandex Imported Lace uplosurebikini Комплети За Жени : бикини костими за капење доаѓаат со бралет бикини врвот со тенки ремени и појавување на дното се класична силуета.Вратоврска Бикини Врвот : оваа обична бикини костими за капење х тенки ремени кои обезбедуваат соодветна поддршка, добро формирајќи дизајн со врвки за да се врати назад. И поместените чаши се дизајнирани за форма и структура.Високо Намалување На Бикини Дното : Високо Намалување На Костим За Капење Краток со рабови. Спарете го со соодветен еднобоен врв за бикини или врв за пливање со дезен за бесконечна низа опции за стилизирање.Прилика : Стринг бикини костим за капење за жени е одличен за одмор покрај базен, пливање, плажа, тропски одмори и капење.Исто така избор за меден месец и жени пријатели подарок.Нашата Големина : С-САД 4, М-САД 6, Л-САД 8, ХЛ-САД 10. Ве молиме погледнете ги деталите за нашата големина во описот пред да нарачате. Женски Вратоврска Назад Поместена Високо Намалување На Бралет Бикини Постави Две Парче Костим за Капење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата