.

.

КОЛЕКЦИЈА Женски Розов Лак Акцент Поместена Орана Зашилен Прст Маче Пета Лизгање На Пумпи За Облекување М

КОЛЕКЦИЈА Женски Розов Лак Акцент Поместена Орана Зашилен Прст Маче Пета Лизгање На Пумпи За Облекување М

DEN 551.36

Количината на стоката
Това е достапна

Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни ОД КОЛЕКЦИЈАТА ПАТУВАЊА и откријте ги сите стилски парчиња што имаат да ги понудат. Ќе најдете разноврсни трендови на гардероба кои ќе изгледаат совршено со разни тимови и прилики. Без разлика дали ќе се водат за исчезнати нешто модерно, повик, ИЛИ ШИК КОЛЕКЦИЈА ПАТУВАЊЕ има избор вашиот плакар, и вие, се чека за! ПАТУВАЊЕ КОЛЕКЦИЈА. Повик. Фустан. Материјал : ВЕШТАЧКИ. Боја : Розова. Цврсто. Пета. Пумпа. Лак Акцент. Поместена. Лизгај. Висина На Петицата : 1.5. Тип На Пета : Маче.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата