.

.

Пумпи за платформа за женски тркалезни пети

Пумпи за платформа за женски тркалезни пети

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Погледнете шик од ден на ноќ во класични пумпи од Brinley Co. Овие модерни потпетици се карактеризираат со меки микро-вештерки, елегантни потпетици на стилоти и скромни платформи за атрактивен лифт. Лесно лизгање во стилот го комплетира дизајнот! Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на шест. Забележете дека мерењата може да варираат малку по големина. Pumps Pumps Pumps Pumps Women'sенски пети : Стил : пумпа. Материјал : Фаукс велур. Облик на пети : круг. Висина/тип на пета : 4 "Стилето. Висина на платформата : 0,8" ѓон. Ширина : Средна. Поставена : Нема постава. Единствено : Текстурирано човечко изработено. Подножје : малку постепено.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата