.

.

Инктастик Роден Во Маица Со Ограничено Издание

Инктастик Роден Во Маица Со Ограничено Издание

DEN 367.84

Количината на стоката
Това е достапна

Роден во 1962 Година Маица Со Ограничено Издание Инктастик Роден Во 1962 Година Ограничено Издание Маица За Возрасни Машки Црвен М.Совршен за таа посебна индивидуа. Забавен подарок за баба или дедо. Родена Во Маица Со Ограничено Издание Од 1962 година, прави одличен роденденски или Божиќен подарок за секој уникатен член на семејството роден во 1962 година. 5.0 мл., претходно намален 100% памук, Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. родендени возрасни мастило стил граници раѓање година прослават партија филигран остава мајка тато тетка чичко сестра брат машка облека облека маици маици.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата