.

.

Машки Повеќенаменски Вентилирани Комфорни Сабо Се Лизгаат На Водени Градинарски Сандали

Машки Повеќенаменски Вентилирани Комфорни Сабо Се Лизгаат На Водени Градинарски Сандали

DEN 235.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овие сабо имаат ремен за поддршка, материјал сличен на гума што е водоотпорен и шара отпорна на лизгање. Овие чевли се совршени за работа во дворот или исто како пар удобни и издржливи лизгалки за носење низ куќата, бидејќи вентилираниот горен дел овозможува проток на воздух и одводнување на вода. Овие повеќенаменски сабо доаѓаат со вентилациони дупки на горниот дел кои помагаат при протокот на воздух и дренажа на вода за време на абењето. Направени од водоотпорна гума како материјал, овие сабо се одлични за секоја активност поврзана со водата. Чевлите имаат прилагодлив ремен за прашка што може да се носи нагоре или надолу. Стапалата на овие сабо се отпорни на лизгање и имаат уникатно газење на дното за да помогнат при зафат. Дебелите амортизирани стапала нудат дополнителна поддршка за време на абењето.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата